Sammen om oppdraget

Velg fylke

Troms Telemark Hedmark Rogaland Hordaland Østfold Vestfold Buskerud Aust-Agder Vest-agder Sogn og Fjordane Møre og Romsdal Oppland Oslo Akershus Sør-Trøndelag Nord-Trondelag Nordland Finnmark

Hvis du finner feil om din menighet: Kontakt infokonsulent@frikirken.no

Menigheter

Alta Frikirke

Web
Midtbakkvn. 53, 9511 Alta
78 43 57 48
alta@frikirken.no

Kontaktperson
Trond Vegge, pastor
alta@frikirken.no
971 95 150

Arendal Frikirke

Web
Fredens vei 13, 4836 Arendal
37 02 51 58
arendal@frikirken.no

Kontaktperson
Anne Mari Schiager Topland, hovedpastor
anne.mari.schiager.topland@frikirken.no
474 69 496

Bamble Frikirke

Web
Besøk: Herreveien 62, 3960 Stathelle
Post: Postboks 15, 3995 Stathelle

Kontaktperson
Lars Martin Lillevold, pastor
post@bamblefrikirke.no
412 11 581

Bergen frikirke

Web
St. Olavsvei 10, 5052 Bergen
55 59 90 20
menigheten@frikirken-bergen.no

Kontaktperson
Leif Erik Nilsen, pastor
menigheten@frikirken-bergen.no
55 59 90 20

Birkeland Frikirke

Facebook
Boks 110, 4795 Birkeland

Kontaktperson
Thor Harry Nordvoll, pastor
thorharr@broadpark.no
916 36 905

Bodø Frikirke

Facebook
Gateadresse: Einmov 43, Rønvik
Post: Postboks 626, 8001 Bodø
75 51 41 20
bodo@frikirken.no

Kontaktperson
Kjetil Karlsen, pastor
bodo@frikirken.no
977 49 474

Brunlanes Frikirke

Web
Helgeroaveien 884, 3267 Larvik
pastor@kjærka.no

Kontaktperson
Arne Hersdal, pastor
arnehers@online.no
900 17 191

Bønes Frikirke

St.Olavs vei 10, 5052 Bergen

Kontaktperson
Håvard Hollerud, pastor
hollerud@broadpark.no

Drammen Frikirke

Web
Besøksadresse: Schultzgt 24, Drammen.
Postadresse: P.b. 2491 Strømsø, 3003 Drammen
911 17 660
post@drammenfrikirke.no

Kontaktperson
Ole-Bjørn Bugge Haugaasen, pastor
ole-bjorn@drammenfrikirke.no

Drangedal / Tørdal Frikirke

(post) Tereveien 6, 3750 Drangedal
(besøk) Lauvåsen 4, Drangedal
35 99 54 48
frikirken.drangedal@latarb.no

Kontaktperson
Lars Stian Tveit, pastor
frikirken.drangedal@latarb.no
916 68 445

Gjerstad Frikirke

Web
Postboks 9, 4980 Gjerstad
37 15 75 66
gjerstad@frikirken.no

Kontaktperson
Kjetil Karlsen, pastor
977 49 474

Greåker Frikirke

Web
Besøksadresse: Klevavn 2, Greåker. Postadresse: Postboks 116, 1720 Greåker
69 14 01 79
post@grefri.no

Kontaktperson
Ketil Willard, pastor
pastor@grefri.no
908 82 636

Grimstad Frikirke

Web
Besøk: Skonnertvn.12, Grimstad.
Post: P.b. 121, 4891 Grimstad
37 04 15 86
grimstad.menighet@frikirken.no

Kontaktperson
Knut Helge Høyland, pastor
knut.hoyland@frikirken.no
412 14 558

Halden Frikirke

Web
Laxegt 3, 1772 Halden
69 18 23 79
halden@frikirken.no

Kontaktperson
Sigvald Steilbu, pastor
sigvald.steilbu@frikirken.no
918 37 727

Hamar Frikirke

Web
Besøks- og kontoradresse: Hornsgt. 12, 2318 Hamar.
62 59 82 20
post@hamarfrikirke.no

Kontaktperson
Jon-Arne Frøyland, pastor
jonarne@hamarfrikirke.no
930 43 604

Herøy Frikyrkje

Web
Postboks 71, 6099 Fosnavåg
70 08 78 00
heroy@frikyrkja.no

Kontaktperson
Erhard Hermansen, pastor
erhard.hermansen@frikyrkja.no
900 61 511

Hønefoss Frikirke

Web
Besøksadresse: Tordenskjoldsgt. 4, 3514 Hønefoss. Postadr: P.b. 1185, Flattum, 3503 Hønefoss

Kontaktperson
Jon Daniel Roum, pastor
pastor.roum@gmail.com
930 96 770

Hånes Frikirke

Web
Hånesveien 101, 4635 Kristiansand
38 02 05 55
haanes.menighet@frikirken.no

Kontaktperson
Anne Helene Jacobsen, adm.leder
anne-helene.jacobsen@haanesfrikirke.no
913 30 678

Karmøy Frikirke

Web
Besøk: Håvikvegen 46, 4265 Håvik
Post: P.b.168, 4299 Avaldsnes
karmoy@frikirken.no

Kontaktperson
Lars Øystein Folkedal, pastor
970 38 419

Klepp Frikyrkje

Web
Besøk: Jærvegen 545, 4352 Kleppe
Post: P.b. 189, 4358 Kleppe
51 42 09 20 / 51 42 14 20
klepp@frikirken.no

Kontaktperson
Lars Magne Ropstad, pastor
lar-magr@frisurf.no
476 77 950

Kongsberg Frikirke

Web
Post: Münstervei 34, 3610 Kongsberg
dinkirke.no@gmail.com

Kontaktperson
Geir Øystein Andersen, ansvarlig forstander
dinkirke.no@gmail.com
913 50 614

Kraftverket Frikirke

Web
P.b. 6695, St.Olavs plass, 0129 Oslo

Kontaktperson
Kjetil Gilberg, pastor
kjetil.gilberg@kraftverket.no
901 01 329

Levanger Frikirke

Web
Besøk: Kirkegt. 45 B
Postboks 289, 7601 Levanger
levanger@frikirken.no

Kontaktperson
Anne Græsli Nordvoll, pastor
annenordvoll@gmail.com
990 95 687

Lillesand Frikirke

Web
Besøk: Brentemogt. 2, 4790 Lillesand,
Post: Postboks 81, 4791 Lillesand
37 27 24 57
kontor@lillesandfrikirke.no

Kontaktperson
Hilde Margrethe Sæbø Fjeldstad, pastor
hmsfjeldstad@gmail.com
974 13 400

Lyngdal Frikirke

Web
Besøk: Grøndokka 7
Post: P.b.348, 4577 Lyngdal
38 34 51 54
lyngdal@frikirken.no

Kontaktperson
Helge Hollerud, hovedpastor
helge.hollerud@frikirken.no
915 98 968

Moss Frikirke

Web (ny des 2015)
Nedre Bjerget 40, 1530 Moss
69 25 24 37

Kontaktperson
Petter Lande Johansen, pastor
petlande@online.no
917 70 115

Mosvik Frikirke

74 06 47 96

Kontaktperson
Det er ingen kontaktperson for tiden

Namsos Frikirke

Web
Kattmarkvegen 1, 7800 Namsos
74 27 17 50

Kontaktperson
Bjørn Roger Stien, pastor
bjornroger.stien@frikirken.no
906 94 109

Nesna Frikirke

Facebook
Besøksadresse: Strandlandsvegen 2, 8700 Nesna
Postadresse: Postboks 101, 8701 Nesna

Kontaktperson
Finn-Tore Eivik, pastor
f-teivik@online.no
416 74 270

Oslo Østre Frikirke

Web
Lakkegt 47, 0187 Oslo
23 06 05 20
oslo-ostre@frikirken.no

Kontaktperson
Johan Valen-Senstad, pastor
996 44 775

Porsgrunn Frikirke

Web
Norrønagt 1, 3920 Porsgrunn
35 55 04 35
nora.gimse@frikirken.no

Kontaktperson
Nora Margaret Gimse, pastor
nora.gimse@frikirken.no
414 51 575

Rana Frikirke

Web
Besøksadr: Sagbakken, Mo i Rana. Postadr: Postboks 1180, 8602 Mo i Rana
75 15 23 51
rana.menighet@frikirken.no

Kontaktperson
Rolf Trana , pastor
rana.menighet@frikirken.no
906 32 479

Randaberg Frikirke

Web
Besøksadr: Kvernevikveien 159, 4070 Rogaland Post: Postboks 170, 4096 Randaberg

Kontaktperson
Andreas Woie, pastor
andreas.woie@frikirken.no
404 10 566

Randesund Frikirke

Web
Strømmevn 49, 4638 Kristiansand
38 10 59 40
randesund.menighet@frikirken.no

Kontaktperson
Trine H.Syvertsen, pastor
trine.h.syvertsen@frikirken.no
911 03 070

Risør Frikirke

Web
Kragsgaten 37, 4950 Risør
411 03 960
risor@frikirken.no

Kontaktperson
Else Birgit Bergem Strand, pastor
risor@frikirken.no
411 03 960

Rognan Frikirke

Web
Besøk: Parkvegen 3a 8250 Rognan
Post: Postboks 105, 8251 Rognan
489 50 940
rognan@frikirken.no

Kontaktperson
Geir Johansen, pastor
geir.johansen@frikirken.no

Råde Frikirke

Web
Besøksadresse: Grendehusveien 2, 1642 Saltnes, Postboks 26, 1642 Saltnes
69 28 25 18
rade@frikirken.no

Kontaktperson
Tore Krogstad, pastor
tkrogst@online.no
918 51 626

Sandnes Frikirke

Web
Besøksadresse: Hana Bedehus, Skippergata 67, Sandnes
Postadresse: P.b. 280 Sentrum, 4301 Sandnes
sandnes@frikirken.no

Kontaktperson
Lars Kristian Heggebø, pastor
larskristian@frikirken.no
413 94 556

Sarpsborg Frikirke

Web
Korsgt. 4, 1723 Sarpsborg
69 15 32 79
safri@online.no

Kontaktperson
Leif Gunnar Sandvand, pastor
safri@online.no
970 77 508

Skien Frikirke

Web
Besøksadresse: Bataljonvn 1, Gråtenmoen, 3734 Skien, Postadresse: Boks 1245, Kjørbekk, 3702 Skien
35 59 80 77

Kontaktperson
Bjørn Brekka, pastor
pastor.skien@frikirken.no
932 24 280

Smaalenene Frikirke

Web
Høytorp fort, 1850 Mysen
69 82 84 83

Kontaktperson
Svein Slettevold, pastor
908 30 586

Songdalen Frikirke

Web
Postadresse: Postboks 88, 4685 Nodeland
38 18 10 66
songdalen@frikirken.no

Kontaktperson
Roar Tønnessen, pastor
roar.tonnessen@gmail.com
952 31 003

Sortland Frikirke

Web
Besøksadresse: Strandgata 61, 8400 Sortland, Postadresse: P.b. 265, 8401 Sortland
sortland@frikirken.no

Stange Frikirke

Web
Postadresse: c/o Øyvind Fjellstad, Hagavegen 16, 2312 Ottestad

Kontaktperson
Øyvind Fjellestad, daglig leder
oyfjell@online.no
466 88 812

Stavern Frikirke

Web
Vardevn. 45, 3292 Stavern
33 19 96 04

Kontaktperson
Ane Gunhild Anthonisen Sveen, pastor
anegunhild@stavernfrikirke.no
924 41 586

Steinkjer Frikirke

Web
Besøk: Ølvegata 26, 7715 Steinkjer
Post: Hugins veg 10, 7724 Steinkjer

Kontaktperson
John Arne Gladsø, eldste
jag@ntebb.no
901 41 977

Sula Frikirke

Web
Holsvegen 84, 6030 Langevåg
70 19 28 81

Kontaktperson
Geir Langen, pastor
geir@sulafrikirke.no
918 41 377

Tromsø Frikirke

Web
Postadresse: Knausen 18, 9018 Tromsø
tromso@frikirken.no

Kontaktperson
Heidi Aarmo Lund, ansvarlig eldste
470 29 276

Tveit Frikirke

Web
Besøksadresse: Topdalsveien 307, 4658 Tveit. Postadresse: P.b. 69, 4699 Tveit
38 06 30 25
tveit@frikirken.no

Kontaktperson
Kjell Audun Herje, pastor
kjell-audun.herje@frikirken.no
988 95 215

Tønsberg Frikirke

Web
Besøksadresse: Nedre Langgate 32 Tønsberg. Postadresse: P.b. 2211 Postterminalen, 3103 Tønsberg
33 31 45 14 (ubetjent)
tonsberg@frikirken.no

Kontaktperson
Morten Edvardsen , pastor
morten@tonsbergfrikirke.no
414 14 417

Ullensaker Frikirke

Web
Postadresse: c/o Anne Johannessen, Vålaugsvegen 20, 2032 Maura
63 97 53 31

Kontaktperson
Alf Petter Hammersmark
apet-ha@online.no

Valle Frikirke

Kirkebygget (Googlemaps)
Postadresse: 4747 Valle
37 93 73 05

Kontaktperson
Steinar Kyrvestad, pastor

Vennesla Frikirke

Web
Besøks- og postadresse: Sentrumsvn.10, 4700 Vennesla.
38 15 62 27

Kontaktperson
Arvid Hunemo, hovedpastor
arvid@venneslafrikirke.no
906 86 930

Vågsbygd Frikirke

Web
Bosmyrkollen 15, Postadresse: P.b. 8166, 4675 Kristiansand
38 01 23 30
post@vfkirke.no

Kontaktperson
Stein-Vegard Antonsen, pastor
stein-vegard.antonsen@vfkirke.no
473 46 891

Øksnes Frikirke

Blogg
Sørvåg, 8432 Alsvåg
76 13 33 23
oksnesbilen@gmail.com

Kontaktperson
John Arne Johansen, eldste

Ørsta Frikyrkje

Web
Postboks 99, 6151 Ørsta
70 06 66 70
orsta@frikyrkja.no

Kontaktperson
Kjersti Gulli Petersen, pastor
pastor.orsta@frikyrkja.no
932 81 190

Østsida Frikirke

Web
Kontor: Grostølveien 4F, 4634 Kristiansand
Post: Østsida frikirke, att: Rune Tobiassen, Dalsveien 88, 4634 Kristiansand

Kontaktperson
Rune Tobiassen , pastor
rune.tobiassen@frikirken.no
958 41 856

Øvrebø Frikirke

Web
Postboks 52, 4705 Øvrebø
38 13 95 35
post@ovrebofrikirke.no

Kontaktperson
Øyvind Tonheim, pastor
481 91 668

Ålesund Frikirke

Web
Postadresse: Postboks 998 Sentrum, 6001 Ålesund
70 12 20 88

Kontaktperson
Svein Walter Aase, pastor
swaase@gmail.com
411 48 473

Velg fylke

Troms Telemark Hedmark Rogaland Hordaland Østfold Vestfold Buskerud Aust-Agder Vest-agder Sogn og Fjordane Møre og Romsdal Oppland Oslo Akershus Sør-Trøndelag Nord-Trondelag Nordland Finnmark

Meld feil eller endringer til inge.auberg@frikirken.no.

Oppdatert 2015 10 21