Sammen om oppdraget

Velg fylke

Troms Telemark Hedmark Rogaland Hordaland Østfold Vestfold Buskerud Aust-Agder Vest-agder Sogn og Fjordane Møre og Romsdal Oppland Oslo Akershus Sør-Trøndelag Nord-Trondelag Nordland Finnmark

Hvis du finner feil om din menighet: Kontakt infokonsulent@frikirken.no

Menigheter

Alta Frikirke

Blogg
Midtbakkvn. 53, 9511 Alta
78 43 57 48
alta@frikirken.no

Kontaktperson
Trond Vegge, pastor
alta@frikirken.no
971 95 150

Arendal Frikirke

Web
Fredens vei 13, 4836 Arendal
37 02 51 58
arendal@frikirken.no

Kontaktperson
Johan Jørgen Aurebekk, pastor
jjaurebekk@gmail.com
480 26 439

Bamble Frikirke

Web
Besøk: Herreveien 62, 3960 Stathelle
Post: Postboks 15, 3995 Stathelle
bamble@frikirken.no

Kontaktperson
Jarle Skullerud, pastor
pastor@bamblefrikirke.no
934 68 149

Bergen frikirke

Web
St. Olavsvei 10, 5052 Bergen
55 59 90 20
menigheten@frikirken-bergen.no

Kontaktperson
Leif Erik Nilsen, pastor
menigheten@frikirken-bergen.no
55 59 90 20

Birkeland Frikirke

Facebook
Boks 110, 4795 Birkeland

Kontaktperson
Thor Harry Nordvoll, pastor
thorharr@broadpark.no
916 36 905

Bodø Frikirke

Facebook
Gateadresse: Einmov 43, Rønvik
Post: Postboks 626, 8001 Bodø
75 51 41 20
bodo@frikirken.no

Kontaktperson
Geir Nordkil, ansvarlig eldste
geir.nordkil@hotmail.no
906 80 603

Brunlanes Frikirke

Web (kommer snart)
Helgeroaveien 884, 3267 Larvik
pastor@kjærka.no

Kontaktperson
Arne Hersdal, pastor
arnehers@online.no
900 17 191

Bærum Frikirke

Web
Skogvn 69, 1368 Stabekk
67 12 49 70
post@barum-frikirke.no

Kontaktperson
Ragnar Moe, ansvarlig forstander
982 65 813

Bønes Frikirke

Postboks 3541 Fyllingsdalen, 5845 Bergen

Kontaktperson
Håvard Hollerud, pastor
hollerud@broadpark.no

Drammen Frikirke

Web
Besøksadresse: Schultzgt 24, Drammen.
Postadresse: P.b. 2491 Strømsø, 3003 Drammen
911 17 660
post@drammenfrikirke.no

Kontaktperson
Ole-Bjørn Bugge Haugaasen, pastor
ole-bjorn@drammenfrikirke.no

Drangedal / Tørdal Frikirke

(post) Tereveien 6, 3750 Drangedal
(besøk) Lauvåsen 4, Drangedal
35 99 54 48
frikirken.drangedal@latarb.no

Kontaktperson
Lars Stian Tveit, pastor
frikirken.drangedal@latarb.no
916 68 445

Fredrikstad Frikirke

Web
Apenesgt. 7, 1607 Fredrikstad
69 31 71 29
fredrikstad.menighet@frikirken.no

Kontaktperson
Per Eriksen, hovedpastor
per@frefri.no
959 12 010

Gjerstad Frikirke

Web
Postboks 9, 4980 Gjerstad
37 15 75 66
gjerstad@frikirken.no

Kontaktperson
Kjetil Karlsen, pastor
977 49 474

Greåker Frikirke

Web
Besøksadresse: Klevavn 2, Greåker. Postadresse: Postboks 116, 1720 Greåker
69 14 01 79
post@grefri.no

Kontaktperson
Ketil Willard, pastor
pastor@grefri.no
908 82 636

Grimstad Frikirke

Web
Besøk: Skonnertvn.12, Grimstad.
Post: P.b. 121, 4891 Grimstad
37 04 15 86
grimstad.menighet@frikirken.no

Kontaktperson
Knut Helge Høyland, pastor
knut.hoyland@frikirken.no
412 14 558

Halden Frikirke

Web
Laxegt 3, 1772 Halden
69 18 23 79
halden@frikirken.no

Kontaktperson
Sigvald Steilbu, pastor
sigvald.steilbu@frikirken.no
918 37 727

Hamar Frikirke

Web
Besøksadresse: Hornsgt. 12, 2318 Hamar. Kontor: Storhamargt. 21, 2317 Hamar
62 59 82 20
post@hamarfrikirke.no

Kontaktperson
Jon-Arne Frøyland, pastor
jonarne@hamarfrikirke.no
930 43 604

Herøy Frikyrkje

Web
Postboks 71, 6099 Fosnavåg
70 08 78 00
post@frikyrkja.net

Kontaktperson
Erhard Hermansen, pastor
erhard@frikyrkja.net
900 61 511

Hønefoss Frikirke

Web
Besøksadresse: Tordenskjoldsgt. 4, 3514 Hønefoss. Postadr: P.b. 1185, Flattum, 3503 Hønefoss

Kontaktperson
Jon Daniel Roum, pastor
pastor.roum@gmail.com
930 96 770

Hånes Frikirke

Web
Hånesveien 101, 4635 Kristiansand
38 02 05 55
haanes.menighet@frikirken.no

Kontaktperson
Yngve Kolltveit, hovedpastor
yngve.kolltveit@frikirken.no
922 06 953

Karmøy Frikirke

Web
Besøk: Håvikvegen 46, 4265 Håvik
Post: P.b.168, 4299 Avaldsnes
karmoy@frikirken.no

Kontaktperson
Lars Øystein Folkedal, pastor
970 38 419

Klepp Frikyrkje

Web
Besøk: Jærvegen 545, 4352 Kleppe
Post: P.b. 189, 4358 Kleppe
51 42 09 20 / 51 42 14 20
klepp@frikirken.no

Kontaktperson
Lars Magne Ropstad, pastor
lar-magr@frisurf.no
476 77 950

Kongsberg Frikirke

Web
Post: P.b.5 Gamlegrendåsen, 3610 Kongsberg
dinkirke.no@gmail.com

Kontaktperson
Geir Øystein Andersen, ansvarlig forstander
dinkirke.no@gmail.com
913 50 614

Kraftverket Frikirke

Web
P.b. 6695, St.Olavs plass, 0129 Oslo

Kontaktperson
Kjetil Gilberg, pastor
kjetil.gilberg@kraftverket.no
901 01 329

Levanger Frikirke

Web
Besøk: Kirkegt. 45 B
Postboks 289, 7601 Levanger
levanger@frikirken.no

Kontaktperson
Anne Græsli Nordvoll, pastor
annenordvoll@yahoo.no
990 95 687

Lillesand Frikirke

Web
Besøk: Brentemogt. 2, 4790 Lillesand,
Post: Postboks 81, 4791 Lillesand
37 27 24 57
kontor@lillesandfrikirke.no

Kontaktperson
Sigbjørn Jakobsen, pastor
sigbjorn.jakobsen@frikirken.no
924 97 046

Lyngdal Frikirke

Web
Besøk: Grøndokka 7
Post: P.b.348, 4577 Lyngdal
38 34 51 54
lyngdal@frikirken.no

Kontaktperson
Helge Hollerud, hovedpastor
helge.hollerud@frikirken.no
915 98 968

Moss Frikirke

Web
Nedre Bjerget 40, 1530 Moss
69 25 24 37

Kontaktperson
Petter Lande Johansen, pastor
petlande@online.no
917 70 115

Mosvik Frikirke

74 06 47 96

Kontaktperson
Det er ingen kontaktperson for tiden

Namsos Frikirke

Web
Besøksadresse: Kattmarkvegen 1, 7800 Namsos, Postadresse: Postboks 283, 7801 Namsos
74 27 17 50

Kontaktperson
Bjørn Roger Stien, pastor
bjornroger.stien@frikirken.no
906 94 109

Nedre Glomma Frikirke

Web
Postadresse: c/o Greaker, Tingstadvn. 3, 1712 Grålum
nedreglomma@frikirken.no

Kontaktperson
Børge Greaker, administrasjonsleder
bg@fribu.no
934 68 143

Nesna Frikirke

Facebook
Besøksadresse: Strandlandsvegen 2, 8700 Nesna
Postadresse: Postboks 101, 8701 Nesna

Kontaktperson
Finn-Tore Eivik, pastor
f-teivik@online.no
416 74 270

Porsgrunn Frikirke

Web
Norrønagt 1, 3920 Porsgrunn
35 55 04 35
nora.gimse@frikirken.no

Kontaktperson
Nora Margaret Gimse, pastor
nora.gimse@frikirken.no
414 51 575

Randesund Frikirke

Web
Strømmevn 49, 4638 Kristiansand
38 10 59 40
randesund.menighet@frikirken.no

Kontaktperson
Trine H.Syvertsen, pastor
trine.h.syvertsen@frikirken.no
911 03 070

Risør Frikirke

Web
Kragsgaten 37, 4950 Risør
411 03 960
risor@frikirken.no

Kontaktperson
Else Birgit Bergem Strand, pastor
risor@frikirken.no
411 03 960

Rognan Frikirke

Web
Besøk: Parkvegen 3a 8250 Rognan
Post: Postboks 105, 8251 Rognan
489 50 940
rognan@frikirken.no

Kontaktperson
Geir Johansen, pastor
geir.johansen@frikirken.no

Råde Frikirke

Web
Besøksadresse: Grendehusveien 2, 1642 Saltnes, Postboks 26, 1642 Saltnes
69 28 25 18
rade@frikirken.no

Kontaktperson
Tore Krogstad, pastor
pastor@rade.frikirken.no
918 51 626

Sandnes Frikirke

Web
Besøksadresse: Hana Bedehus, Skippergata 67, Sandnes Postadresse: P.b. 280 Sentrum, 4301 Sandnes
sandnes@frikirken.no

Kontaktperson
Andreas Woie, pastor
andreas.woie@frikirken.no
404 10 566

Sarpsborg Frikirke

Web
Korsgt. 4, 1723 Sarpsborg
69 15 32 79
safri@online.no

Kontaktperson
Leif Gunnar Sandvand, pastor
safri@online.no
970 77 508

Skien Frikirke

Web
Besøksadresse: Bataljonvn 1, Gråtenmoen, 3734 Skien, Postadresse: Boks 1245, Kjørbekk, 3702 Skien
35 59 80 77

Kontaktperson
Bjørn Brekka, pastor
pastor.skien@frikirken.no
932 24 280

Smaalenene Frikirke

Web
Høytorp fort, 1850 Mysen
69 82 84 83

Kontaktperson
Svein Slettevold, pastor
908 30 586

Songdalen Frikirke

Web
Postadresse: Postboks 88, 4685 Nodeland
38 18 10 66
songdalen@frikirken.no

Kontaktperson
Roar Tønnessen, pastor
roar.tonnessen@gmail.com
952 31 003

Sortland Frikirke

Web
Besøksadresse: Strandgata 61, 8400 Sortland, Postadresse: P.b. 265, 8401 Sortland
sortland@frikirken.no

Kontaktperson
Johan Leirvik, pastor
905 37 268

Stange Frikirke

Web
Postadresse: c/o Rune Aasen, Jernbanegt 384, 2335 Stange

Kontaktperson
Rune Aasen, Pastor
aasen-r@online.no
415 47 551

Stavanger Frikirke

Web
Besøk: Betlehem Bedehus (på Hinna), Ordfører Askelandsgt.4, Stavanger.
Post: P.b. 6047, 4088 Stavanger

Kontaktperson
Andreas Woie, pastor
andreas.woie@frikirken.no
404 10 566

Stavern Frikirke

Web
Vardevn. 45, 3292 Stavern
33 19 96 04

Kontaktperson
Alf Petter Hammersmark, pastor
apet-ha@online.no
472 63 767

Steinkjer Frikirke

Web
Ølvegata 26, 7715 Steinkjer

Kontaktperson
John Arne Gladsø, eldste
jag@ntebb.no
901 41 977

Sula Frikirke

Web
Holsvegen 84, 6030 Langevåg
70 19 28 81

Kontaktperson
Geir Langen, pastor
geir@sulafrikirke.no
918 41 377

Søndeled Frikirke

Web
Kviåsen 4, 4994 Akland
37 15 51 23
sondeled@frikirken.no

Kontaktperson
Hilde Margrethe Sæbø Fjeldstad, menighetsarbeider
sondeled@frikirken.no
974 13 400

Toten Frikirke

Web
Østvollveien 1B, 2830 Raufoss
61 19 01 82
toten@frikirken.com

Kontaktperson
Rune Andreassen, pastor
pastor@frikirken.com
472 59 390

Tromsø Frikirke

Web
Postadresse: Knausen 18, 9018 Tromsø
tromso@frikirken.no

Kontaktperson
Heidi Aarmo Lund, ansvarlig eldste
470 29 276

Trondheim Frikirke

Web
Brøsetveien 145 A, 7048 Trondheim
73 91 12 40
kontoret@trondheim.frikirke.no

Kontaktperson
Bjørn Jellestad, hovedpastor
bjoern@trondheim.frikirke.no
480 95 929

Tveit Frikirke

Web
Besøksadresse: Topdalsveien 307, 4658 Tveit. Postadresse: P.b. 69, 4699 Tveit
38 06 30 25
tveit@frikirken.no

Kontaktperson
Kjell Audun Herje, pastor
kjell-audun.herje@frikirken.no
988 95 215

Tønsberg Frikirke

Web
Besøksadresse: Nedre Langgate 32 Tønsberg. Postadresse: P.b. 2211 Postterminalen, 3103 Tønsberg
33 31 45 14 (ubetjent)
tonsberg@frikirken.no

Kontaktperson
Pastor Jan Helge Frøen, pastor
pastorfroen@gmail.com
930 35 462

Ullensaker Frikirke

Web
Postadresse: c/o Håkon Halvorsen, Hagebyen 15, 2055 Nordkisa
63 97 53 31

Kontaktperson
Alf Petter Hammersmark
apet-ha@online.no

Valle Frikirke

Kirkebygget (Googlemaps)
Postadresse: 4747 Valle
37 93 73 05

Kontaktperson
Steinar Kyrvestad, pastor

Vennesla Frikirke

Web
Besøksadresse: Sentrumsvn.10, Vennesla. Postadresse: P.b. 4, 4700 Vennesla
38 15 62 27
post.vennesla@frikirken.no

Kontaktperson
Arvid Hunemo, hovedpastor
arvid.hunemo@frikirken.no
906 86 930

Vågsbygd Frikirke

Web
Bosmyrkollen 15, Postadresse: P.b. 8166, 4675 Kristiansand
38 01 23 30
post@vfkirke.no

Kontaktperson
Arnfinn Østerberg, pastor
aosterberg@vfkirke.no
38 03 32 88

Øksnes Frikirke

Blogg
Sørvåg, 8432 Alsvåg
76 13 33 23
oksnesfrikirke@msn.com

Kontaktperson
John Arne Johansen, eldste

Ørsta Frikyrkje

Web
Postboks 99, 6151 Ørsta
70 06 66 70
orsta.frikyrkje@tussa.com

Kontaktperson
Kjersti Gulli Petersen, pastor
orsta.frikyrkje@outlook.com
932 81 190

Øvrebø Frikirke

Web
Postboks 52, 4705 Øvrebø
38 13 95 35
ovrebo.frikirke@online.no

Kontaktperson
Øyvind Tonheim, pastor
481 91 668

Ålesund Frikirke

Postadresse: Postboks 998 Sentrum, 6001 Ålesund
70 12 20 88

Kontaktperson
Svein Walter Aase, pastor
swaase@gmail.com
411 48 473

Velg fylke

Troms Telemark Hedmark Rogaland Hordaland Østfold Vestfold Buskerud Aust-Agder Vest-agder Sogn og Fjordane Møre og Romsdal Oppland Oslo Akershus Sør-Trøndelag Nord-Trondelag Nordland Finnmark

Meld feil eller endringer til inge.auberg@frikirken.no.

Oppdatert 2014 08 28